نام کاربري:    کلمه عبور:     
عضويت  |  پرسش و پاسخ  |  جستجو | برترین ها  |  لیست تشکرها  |  ورود
دریافت جدیدترین نسخه phpBB فارسی - فارسی ساز phpBB 3.0.12
کتاب راهنمای جامع تصویری phpBB فارسی به زبان خیلی ساده

  پرتال  \  صفحه اصلي  \  هاستينگ مقصد  \  ثبت دامنه  \  فروشگاه مقصد  \  پروژه phpbb فارسی  \  جستجو  \  پرسش و پاسخ
  مشاهده پست هاي بدون جواب  /  نمايش مبحث هاي فعال  /  مشاهده پست هاي جديد  /  نمايش پست هاي شما  /  مشاهده پست های خوانده نشده

جهت استفاده از تمامی امکانات سایت  باید وارد  و یا عضو شوید

خروج

قوانین8 تکنیک طراحی وب سایت (www.Maghsad.com) موفق


+ ارسال مبحث جديد + ارسال پاسخ
 صفحه 1 از 1 |  
پستارسال شده در: دوشنبه 20 دی 1395, 15:05 
آفلاين
تازه كاربر
تازه كاربر
تاريخ عضويت: چهارشنبه 3 شهریور 1395, 18:55
پست ها : 6
تشکر کرده: 0 بار
تشکر شده: 0 بار
امتیاز: 12
اعتبار خوشنامی: 0
بی اعتبار
8 تکنیک طراحی وب سایت (www.Maghsad.com) موفق
تفاوت زیادی وجود دارد بین اینکه شما بتوانید یک طراح سایت حرفه ای شوید با حالتی که شما فقط کمی در مورد مهارت های تکنیکی طراحی وب سایت (www.Maghsad.com) می  دانید. نکته دیگری که باعث موفقیت می شود این است که شما بتوانید نکات روز طراحی وب سایت (www.Maghsad.com) را بشناسید و علم به روزی داشته باشید.
شما همیشه باید گوش به زنگ باشیدتا بتوانید نکات مرتبط با طراحی های جدید را در یابید. این کار باعث می شود شما بتوانید پروژه هایی را ایجاد نمایید که منطبق بر طراحی روز دنیا باشد.
وقتی که صحبت از موفقیت در طراحی وب سایت (www.Maghsad.com) می شود رسیدن به موفقیت کار آسانی نیست. برای افزایش بهره وری و حفظ ظاهر مدرن وب سایت نیاز است که شما همیشه بتوانید نکات جدید را یاد گرفته و آنها را به کار بندید.
  1. از راهنماهای سبک ها استفاده کنید.
این راهنماها در دنیای انتشار بسیار عمومی هستند و در قالب کتاب های حجیم یا سندها برای استفاده عموم در دسترس قرار خواهد گرفت. و معمولا این منابع بسیار جامع و کامل می باشند. هر طراح سایتی می تواند راهنمای مخصوص به خود را داشته باشد. و این یک فرصت خوب است تا آنها بتوانند با دیگر مترجمان آزاد همکاری داشته باشند. و این راهنما می تواند باعث شود که یک تیم با مهارت های مختلف بتوانند با یکدیگر کار کنند.
  1. خاج کردن نوارهای کناری از فاز کاری
نوارهای کناری باعث ایجاد درهم ریختگی می شود. آنها به منظور بهبود کارایی سایت به وسیله نمایش عناصر پیمایشی اضافی همانند لینک به پست های اخیر و محتواهای معروف مورد استفاده قرار می گرفتند. به همین دلیل امروزه طراحان سعی کرده اند به گونه ای سایت ها را طراحی کنند که بتواند تجربه کاربری را برای مشتریان سایت افزایش دهد. در حالی که بر اساس تتوری موجود نوارهای کناری شامل لینک ها و محتواهای معروف دیگری هستند که باعثث افزایش تجربه کاری شود اما در واقعیت تعداد بسیار کمی از بازدیدکنندگان سایت ازاین بخش ها استفاده می کنند .
در طراحی وب سایت (www.Maghsad.com) خود سعی کنید تا فاز ایجاد نوار کناری را از سایت خود حذف کنید اگر که واقعا به آن نیازی ندارید. محتواهای خود را به اصلی ترین و مهم ترین بخش سایت خود تبدیل کنید و طراحی خود را به گونه ای انجام دهید که بتوانید تمام توجه کاربر را به آن جلب کنید و خواننده را مجبور سازید تا تمام مطلب شما را بخواند. اگر شما در استفاده از این روش شک دارید بهتر است که نمونه های طراحی وب سایت (www.Maghsad.com) با محتوایی که کاملا عرض صفحه را گرفته است نگاهی بیاندازید تا متوجه تغییرات شوید
  1. از فونت ها با اندازه های بزرگتر استفاده کنید.
تایپوگرافی های بزرگ یک ایده طراحی جدید به شمار نمی آید اما می تواند هنوز یک روش خوب برای اسفاده در سال 2016 باشد. زیرا این روشی است که شما می توانید به وسیله آن توجه مخاطب را به محتوای خود جلب کنید.
قابلیت خوانایی در صفحات کوچک مانند گوشی های موبایل یک نقش بسیار کلیدی در طراحی وب سایت (www.Maghsad.com) پیدا کرده است. به همین دلیل ایده ها به این سمت کشانده شده که بهتر است از اندازه قلم 18 برای متن ها استفاده شود و همچنین در مورد تایپوگرافی باید از فونت هایی استفاده شود که در تمامی مرورگرها قابلیت نمایش را داشته باشد.
  1. فضای بیشتری ایجاد کنید
ایجاد سایت های شلوغ و در هم برهم باعث می شود این تفکر در نزد مشتریان شما به وجود آید که شما ساختار مناسبی برای سایت خود نتوانسته اید ایجاد کنید. و این یکی ازدلایلی است که باعث شده استفاده از نوار کناری منسوخ گردد. در طراحی امروزه شما باید سعی کنید تا فضاهای بیشتری ایجاد کنید نه اینکه بخواهید عناصر بیشتری را به سایت خود اضافه کنید.

بازهم یادآوری می کنیم که این کار باعث می شود که شما بتوانید توجه کاربر را به بخش های اصلی سایت معطوف کنید. این فضاها اصطلاحا فضاهای سفید یا فضای منفی نام گرفته است. به هر حال نیازی نیست که این فضا حتما سفید باشد مخصوصا زمانی که شما در حال استفاده از عکس های بزرگ در هدرها و صفحه خانگی خود هستید. به حداقل رساندن میزان شلوغی شما در طراحی وب سایت (www.Maghsad.com) باعث ایجاد فضای بیشتر شده در بین عنصر و اطراف آن می شود. و فضاهای سفید می تواند به خواننده کمک کند وقتی که می خواهند توجه و تمرکز داشته باشند.
  1. طراحی ریسپانسیو اختیاری نیست
استفاده از دستگاه های موبایل با رشد سریعی همراه است و همچنین در مواردی که شما می خواهید به وب سایت ها دسترسی داشته باشید. و تا کنون این قضیه که وب سایت شما باید برای موبایل بهینه سازی شده باشد اینقدر جدی نبوده است. بنابراین یکی از کلیدی ترین نکات این است که شما بتوانید یک وب سایت ریسپانسیو طراحی کنید. علاوه بر این شما باید بتوانید از عکس هایی استفاده کنید که برای موبایل بهینه می باشند.
  1. از مزیت های متریال دیزاین استفاده کنید
گوگل ایده متریال دیزاین را در سال 2014 مطرح کرد و با بیان فلسفه آن توانست طراحان را به استفاده از آن ترغیب کند. اگر شما تا کنون با سبک طراحی فلت کار می کردید اکنون زمان آن رسیده است که به این سبک طراحی روی آورید. مفهوم اصلی این نوع چهار چوب طراحی شامل استفاده از لایه ها برای ساختت و ایجاد سایه هایی در کنار عناصری که در لبه قرار دارند، کمک به اضافه نمودن حالت های لازم و عمق بخشی به طراحی فلت می باشد.
  1. توسعه و ارزیابی مجدد مجموعه ابزارها

آیا در روند کاری شما بخش هایی وجود دارد که شما بتوانید آنها را موثر تر کنید و یا اینکه از آن لذت بیشتری ببرید؟ بنابراین شما باید یک باز نگری در این روش ها و اعمال انجام دهید تا بتوانید میزان بهره وری از آنها را بالا ببرید. برخلاف ایده های جدید زیادی که در مورد طراحی وب سایت (www.Maghsad.com) بیان می شود ابزارهایی که باعث این کار می شود بسیار اندک می باشند.
  1. ساده سازی پیمایش
قرار دادن لینک ها ، منو ها و پست های فراوان در سایت می تواند یک راه خوب برای نگه داشتن مخاطبان در وب سایت شما باشد. اما می تواند در عین حال یک نتیجه معکوس نیز داشته باشد. سیستم های پیمایش پیچیده راهی پر پیچ و خم را پیش روی کاربران قرار می دهد و ممکن است همین تعدد در انتخاب گزینه ها باعث شود که مخاطبان شما به راحتی سایت شما را ت ر ک کنند. شما باید به آنها حق بدهید زیرا شما با این کار آنها را گیچ کرده اید و نتوانسته اند که به درستی تصمیم گیری نمایید.
کمترشدن میزان منوها و نوارهای کناری می تواند به مخاطبین شما کمک کند تا بهتر ساختار سایت شما را درک کنند وشما این اجازه را به ذهن آنها داده اید که بتوانند چیزهایی را که مشاهده کرده اند پردازش کنند. نزدیکی بیش از حد عناصر باعث می شود ذهن هنوز یک مطلب را حلاجی نکرده درگیر مطلب دیگری شود و این کار را برای فهم مطالب مشکل می کند.

چرا شما برای رونق کسب و کارتان به پنل پیامک صوتی جمعی نیاز دارید


مشخصات

ربات تبليغات

وضعيت : آنلاين

محل سکونت : مقصد

علايق : تبليغات

+ ارسال مبحث جديد + ارسال پاسخ  صفحه 1 از 1 |  
 تاپیک های مشابه 
نقش هاست در طراحی سایت و طراحی وب سایت

in رایانه و اینترنت

روند طراحی سایت و طراحی وب سایت

in آموزشگاه طراحی سایت !

تفاوت طراحی سایت اختصاصی و استفاده از قالب آماده و سایت سازها

in شبكه و وب

استفاده از نقشه سایت در طراحی سایت و تاثیر آن در سئو

in برنامه نويسي

مراحل طراحی سایت

in آموزشگاه طراحی سایت !

۷ نکته مهم در طراحی سایت

in ابزار طراحی وبتعداد صفحات: صفحه 1 از 1

    

تعداد پست ها:  1 پست


کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان مدير انجمن: ArmanSoftware
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  

قوانين انجمن

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد
جستجو براي:
انتقال به:  

cron

امروز دوشنبه 7 اسفند 1396, 06:06

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list

بر پایه phpBB فارسی | با افتخار به قدرت phpBB
Style by کیوان علوی | keyvan alavi
پشتیبانی شده توسط ایرانسرور
قالب phpBB | محافظت از سایت مقابل هکرها | Host | بکاپ | Backup
phpBB SEO
.